Owijarki

   Owijarki półautomatyczne ONE WRAP produkcji włoskiej firmy SIAT są znane na całym świecie z wysokiej jakości i niezawodności bazującej na ponad 30 latach doświadczenia w produkcji maszyn pakujących. Owijarki ONE WRAP zapewniają najlepszą z możliwych stabilność ładunku w rozsądnej cenie oraz niższe koszty użytkowania. Standardowo urządzenie jest wyposażone w elektroniczny panel operatorski zintegrowany z kolumną, zapewniający wszystkie niezbędne ustawienia do bezpiecznego zapakowania palety.

Podstawowe Informacje Techniczne:
- platforma obrotowa o średnicy 1500 mm. Opcjonalnie 1650, 1800, 2200 mm
- wysokość platformy od podłoża 75 mm
- maksymalna waga palety 2400 kg
- kolumna do palet o maksymalnej wysokości 2100 mm. Opcjonalnie 2450 mm
- Soft-start dzięki zastosowaniu falownika
- zatrzymanie zawsze w jednej pozycji (łatwość załadunku i rozładunku palet)
- głowice do aplikacji folii:
a) Głowica EM: Naciąganie folii realizowane jest poprzez hamulec mechaniczny na rolce. Idealna do folii standardowych lub folii wstępnie rozciągniętych (pre-stretch). Głowica stosowana w modelu One Wrap tylko z talerzem 1500.
b) Głowica M: Naciąganie folii realizowane jest poprzez hamulec mechaniczny. Idealna do folii standardowych lub folii wstępnie rozciągniętych (pre-stretch).
c) Głowica FM: Hamulec elektromechaniczny z automatycznym odblokowaniem na koniec cyklu. Idealna do folii standardowych lub folii wstępnie rozciągniętych (pre-stretch).
d) Głowica SM: Pre-stretch mechaniczny 30%, 60%, 90%.
e) Głowica LP: Stały wstępny zmotoryzowany pre-stretch folii 240%. Idealna do folii POWER.
- załadunek palety jest możliwy dzięki rampie najazdowej. Opcjonalnie można zastosować platformę z wjazdem do wózka paletowego lub wpuszczenie platformy w posadzkę.