Owijarki półautomatyczne

 

Oferowane przez nas owijarki półautomatyczne ONE WRAP włoskiego producenta SIAT to renomowany sprzęt, ceniony na całym świecie z uwagi na wysoką jakość i efektywność. Firma, zajmująca się ich wyrobem i dystrybucją funkcjonuje na rynku od ponad trzech dekad, oferując Klientom biznesowym przemyślane rozwiązania pozwalające ograniczać koszty funkcjonowania firmy. Owijarki półautomatyczne zapewniają najlepszą stabilność ładunku w niskiej cenie. Ponadto, znacznie obniżają koszty użytkowania.

 

Owijarka półautomatyczna – rodzaje głowic

 

 Z czego składa się tego rodzaju urządzenie? Obowiązkowym jego elementem są głowice różnego rodzaju. Do naciągania folii standardowych i wstępnie rozciągniętych (pre-stretch) sprawdzają się głowice EM i M, w których przypadku wykorzystuje się hamulec mechaniczny.  Do tych rodzajów folii sprawdza się również FM, głowica, do naciągania wykorzystująca hamulec elektromechaniczny z automatycznym odblokowaniem pod koniec cyklu. Głowica SM sprawdza się z kolei wyłącznie w przypadku pre-stretchu, a LP – do folii power.

 

Owijarka półautomatyczna – budowa
 

Oprócz głowicy, owijarka półautomatyczna wyposażona jest również w elektroniczny panel operatorski zintegrowany z kolumną. Takie rozwiązanie zapewnia ustawienia, niezbędne do bezpiecznego zapakowania palety.  Ponadto, posiada również platformę obrotową o standardowej średnicy 1500 mm. Możliwe są również inne wymiary. Maksymalna waga obsługiwanej palety to 2400 kg. Z kolei wysokość kolumny do palet sięga 2100 m, z możliwością wybory dłuższej – 2450 mm.

 

Owijarka półautomatyczna intuicyjna w obsłudze

 

Oferowana przez nas owijarka półautomatyczna to znakomity sposób na uczynienie procesów związanych z pakowaniem towaru bardziej efektywnymi. Pozwala ograniczyć koszty funkcjonowania przedsiębiorstwa i rozdysponować zadania w taki sposób, aby zmaksymalizować tempo pracy przy jednoczesnym zachowaniu całkowitego bezpieczeństwa. Dostępny w naszym asortymencie sprzęt jest intuicyjny, dzięki czemu jego obsługa już od samego początku nie sprawia trudności pracownikom. Fotokomórka, w którą został wyposażony, wykrywa automatycznie wysokość ładunku, dzięki czemu ryzyko błędnego oszacowania jest ograniczone do minimum. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy przedsiębiorców z województwa pomorskiego i nie tylko. W razie wątpliwości co do doboru owijarki półautomatycznej, chętnie doradzamy naszym Klientom.