Folia stretch

 

Dostępna w naszym asortymencie folia stretch znajduje zastosowanie głównie przy pakowaniu artykułów wymagających zabezpieczenia podczas transportu, jak również przygotowywania ich do przewozu na paletach. Wykorzystywana jest również w celu odpowiedniego magazynowania produktów, zwłaszcza tych, wymagających szczególnej ochrony. Ze względu na duże zapotrzebowanie w sektorze handlowym, prowadzimy sprzedaż hurtową folii stretch. Jest to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców, chcących ograniczyć koszty przechowywania i transportu poprzez jednorazowy zakup większej ilości tego materiału izolacyjnego.

 

Folie maszynowe tanio

 

Oferowane przez nas folie maszynowe stanowią uniwersalny wyrób z tworzywa sztucznego, używany powszechnie w różnych gałęziach przemysłu. Jej cechy sprawiają, że sprawdza się w roli materiału zabezpieczającego produkt przed uszkodzeniami mechanicznymi i pozwala skutecznie go unieruchomić. Jest to materiał bardzo wytrzymały i rozciągliwy, co pozwala na jego efektywne użycie bez marnowania dużych ilości. Z wykorzystaniem folii stretch można zapakować nawet najcięższe palety. Sprawdza się także przy zabezpieczaniu paczek, niezależnie od ich gabarytów i wagi.

 

Oferujemy:

  • folie stretch maszynowe
  • folie stretch cięte (minirap)
  • folie stretch Power i super Power

 

Folia stretch – Pruszcz Gdański

 

W naszym asortymencie można znaleźć różne rodzaje tego uniwersalnego materiału, w tym popularną folię maszynową 23 mikron. Naszym Klientom oferujemy hurtowe dostawy folii o różnej grubości i odcieniach w ramach współpracy B2B. Dbamy o to, by każdy z proponowanych przez nas wyrobów spełniał najwyższe standardy. Każda z proponowanych przez nas folii posiada wszystkie potrzebne atesty. Zapraszamy do kontaktu firmy z Gdańska, jak również z całej Polski. Siedziba firmy znajduje się w Pruszczu Gdańskim, ale działamy na obszarze całej Polski, dostarczając spersonalizowane zamówienia dostosowane do potrzeb Klienta. Chętnie doradzamy przy doborze rodzaju folii, oddając do ich dyspozycji swoją specjalistyczną wiedzę i wieloletnie doświadczenie.  Zapraszamy do składania zamówień – jesteśmy w stanie przygotować rolki o różnej wadze i wymiarach.Folia stretch Pruszcz Gdański
Producent folii stretch